WhatsApp

Stamboll 4 Dite Me guide

  • Min Age: 18+
  • Pickup: Tek terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi
Description

Cfare duhet te keni me vete:

1-Pasaporte

️Pasaporta duhet te kete vlefshmeri te pakten 6 (gjashte) muaj nga data e kthimit

Detaje te tjera:

  • Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.
  • Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.
  • Ne rast anullimi nga agjensia pagesa kthehet ne vleren 100%
  • Femijet 0-3 vjec pa pagese
  • Femijet 3-6 vjec paguajne 50% te shumes
  • Per femijet nen moshe te pashoqeruar nga te dy prinderit duhet te jene te pajisur me prokure

CMIMET E MUZEUMEVE DHE CDO AKTIVITET TJETER LOKAL MUND TE NDRYSHOJNE DHE JANE PERGJEGJESI E VETE OPERATOREVE LOKALE QE OFROJNE SHERBIMIN. PER CDO NDRYSHIM NE LIDHJE ME KETO AKTIVITETE, KLIENTI DO TE NJOFTOHET PARAPRAKISHT.

AKOMODIMI NE DHOME TEKE (SINGLE) KA PAGESE EXTRA

NESE KREVATI NUK DO TE JETE DOPJO , DO TE JENE DY KREVAT TEKE TE BASHKUAR.

PER REZERVIM NEVOJITET 50% E PAGESES PARAPAGIM

 NE RAST ANULLIMI TE UDHETIMIT KLIENTI NJOFTOHET 2-3 DITE PARA

PER TE REALIZUAR UDHETIMIN NUMRI MINIMAL I PJESMARRESVE ESHTE 35.

AGJENSIA NUK MBAN PERGJEGJESI NDRYSHIMIN E PROGRAMIT NE VARESI TE KUSHTEVE ATMOSFERIKE 

LEJOHET VETEM NJE VALIXHE ME VETE PER PERSON 

 

Price Includes
Transporti vajtje-ardhje
Akomodimi në hotel
Mëngjeset ne hotel
Guida shoqeruese
Foto me aparat profesional
Price Excludes
Vizita ne sarajet e Sulltanit 25€
Shetitja me anije 10€
Vizita ne Akuarium 20€
Vizita ne Muzeun e Luftes 5€
Turkish Show ne anije 35€
Valixhet shtese 20€
Vizita ne DolmaBahce 25€

Travel Styles

Cultural
Activities
Festival & Events
Special Interest

Facilities

Wifi
Itinerary

Nisja nga Tirana ne oren 19:00 nje dite para dates se udhetimit, te terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi Vazhdojme rrugen drejt Greqise. Ndalesa gjate rruges per konsumin e drekes dhe per te pushuar. Mberritja ne Stamboll, akomodohemi ne hotel. Kohe e lire per shetitje nen sugjerimet e Guides.

Konsumojme mengjesin. Me pas vazhdojme nen shoqerine e guides vizitojme atraksionet e meposhtme: Muzeu Historik Panorama, Akuariumin, shetitje me anije ne Bosfor. Pergjate shetitjes ne Bosfor kemi mundesi te shijojme pamje panoramik te Dolma Bahce. Vazhdojme per ne Taksim, ku do kemi kohe te lire per shooping. Ne darke opsionale Turkish Show, me muzike.

Pas konsumimit te mengjesit vizitohet: Xhamia Blu, Bazilika e Shen Sofise, Sarajet e Topkapi-se. Vizite dhe kohe e lire ne Grand Bazaar. Kohe e lire dhe me pas vazhdojme drejt hotelit.

Konsumojme mengjesin dhe nisemi per ne Tirane. Ndalesa gjate rruges dhe mberritja ne Tirane ne mbremje.

Location
From €115
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€115