Lepushe - Vermosh - Plave - Guci - Vuthaj

0 Review
 • 2 Hours
 • Max People : 50
 • 20-21 ; 27-28 Korrik 3-4 ; 10-11 ; 17-18 ; 24-25 Gusht
 • Min Age: 18
 • Pickup: Tek terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi.
Description

Cfare ju duhet me vete?

       -Pasaporte 

Detaje te tjera:

 

 • -Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.
 • -Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.
 • -Ne rast anullimi nga agjensia pagesa kthehet ne vleren 100%
 • -Femijet 0-3 vjec pa pagese
 • -Femijet 3-6 vjec paguajne 50% te shumes
 • -Per femijet nen moshe te pashoqeruar nga te dy prinderit duhet te jene te pajisur me prokure

      -Nuk mbajmë pergjegjesi ne rast kthimi në dogane për shkak të ekspulseve apo mungesës së mjeteve të Identifikimit

Price Includes
Transporti vajtje-ardhje
Guida shoqeruese
Akomodimi ne Hotel/Bujtine
Mengjesi dhe Darka
Guida Shoqeruese
Foto me aparat profesional

Travel Styles

Nature & Adventure
Activities
ALPS
Culinary
Family
Trekking
Itinerary

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 Terminali "pallati i sportit Asllan Rusi". Ndalese e shkurter per kafen e mengjesit. Vazhdojme rrugen per te Leqet e Hotit, kohe e lire per foto ne ballkonin panoramik. Nisemi drejt fshatit alpin te Tamares, mundesi zhytjeje te pusi i Cemit. Pas vizites ne Tamare vazhdojme udhetimin per ne Lepushe. Ecje ne natyre per te ujevara e Lepushes, gjithashtu konsumojme dreken. Pas procedurave ne piken kufitare ne Vermosh i drejtohemi Gucise. ️Arrijme ne Guci, vizite te liqeni i Plaves, me deshire vizitohet kulla Rexhepagiç (kosto ekstra 1-2€). Nisemi drejt Vuthaj,ku behet akomodimi. Konsumojme darken ne hotel/bujtine.

Pasi konsumojme mengjesin ne hotel nisemi drejt Krojeve te Ali Pashe Gucise. Me pas vizitojme ujevaren Gërla ne Vuthaj. Vazhdojme turin ne atraksionin tjeter turistik, Syri i Kalter te Skafkacit . Konsumojme dreken ne zemer te Alpeve Vuthaj. Vizitojme skajin kufitar me verior i Shqiperise, Vermoshin. Vizite e Kishes se fshatit dhe lugines se Vermoshit. Ne kthim bejme nje ndalese te shkurter ne Shkoder.

Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
From €65
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€65
0 Review
WhatsApp