Bodrum 8 Dite Ultra/All inclusive (CHARTER)

Bodrum 8 Dite Ultra/All inclusive (CHARTER)

  • 0 Wishlist
  • Start Time: 00:00
  • Duration: 1H
  • Turkey
Description

Bodrumi, nje qytet piktoresk dhe bregdetar ne Turqine jugperendimor, ka nje histori te pasur dhe bukuri mahnitese natyrore. 

Meposhte do te gjeni disa aspekte kryesore qe u duhet te dini mbi Bodrumin.

1. Rendesia historike 

2. Zona bregdetare

3. Vizita e bregdetit me jaht ose traget

4. Jeta e nates dhe argetimi 

5. Pazaret e Bodrumit

6. Kultura dhe arti

Ne pergjithesi, Bodrumi ofron nje histori unike, bukuri natyrore duke e bere nje destinacion ne gjirin e Aegean te Turqise, qe duhet vizituar patjeter.

Oferta ne Bodrum: 

 Data: 22-29 Qershor 

Bitez Garden Life 4* -- 695€/P

Petunya Beach Resort 4* -- 808€/P

Armonia Holiday Village 5* -- 865€/P

Diamond Of Bodrum 5* -- 881€/P

Bodrum Holiday Resort & Spa 5* -- 913€/P

My Ella Bodrum Resort& Spa 5* -- 931€/P

Blue Dreams Resort & Spa 5* --991€/P 

Kefaluka Resort 5* -- 1299€/P

 

Data : 20-27 Korrik 

Riva Bodrum Resort Adult Only +16 4* -- 745€/P

Bitez Garden Life 4* -- 767€/P

YELKEN MANDALINCI SPA & WELLNESS HOTEL 4* -- 856€/P

Latanya Park Resort 4* -- 993€/P

Arin Resort Hotel 5* -- 1299€/P

DUJA Bodrum 5* -- 1308€/P

La Blanche Resort & Spa 5* -- 1348€/P

Tui Magic Life Bodrum (+16yrs) 5* -- 1534€/P

 

Data : 24-31 Gusht

Riva Bodrum Resort Adult Only +16 4* -- 629€/P

Petunya Beach Resort 4* -- 765€/P

Bitez Garden Life 4* -- 767€/P

Azure By Yelken 5* -- 937€/P

MY ELLA BODRUM RESORT & SPA 5* --994€/P

Delta Hotels By Marriott Bodrum 5* -- 1323€/P

Kefaluka Resort 5* -- 1450€/P

Baia Bodrum 5* -- 1766 €/P

 

Ne cmim perfshihet:

 

1.Akomodimi ne hotel

 

2.Bileta vajtje-ardhje

 

3.Ultra/All Inclusive

 

4.Bagazh i plote

 

5.Transferta Aeroport-Hotel-Aeroport

 

6.Taksa aeroportuale

 

 

 

OFERTA MOMENTALE

 

📲 Për të rezervuar kontakto në: +355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) ose 📥DM @selectours.al

 

 

 

📍 Adresa:

 

1- Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo

 

 

 

From €709
Start Date
{{start_date_html}}
Start Time:
{{time}}

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€900 €709
WhatsApp