KORFUZ 3 Dite

KORFUZ 3 Dite

  • 3 Days
  • Max People : 60
  • Min Age: 18
  • Pickup: Tek terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi.
Description

KORFUZ 3 DITE ( ALL INCLUSIVE) --- 169€/P 

 

Perfshihet ne cmim:

Transporti sipas programit

Akomodimi në hotel 3* ose 4*

Mëngjesi, dreka, darka

Guida shoqëruese gjatë udhëtimit

BILETA E TRAGETIT IGUMENICE - KORFUZ - IGUMENICE

 

Nuk perfshihet:

Hyrjet në monumente dhe muzeume.

TAKSA LOKALE HOTEL 3* €3 DHOMA/NATE

TAKSA LOKALE HOTEL 4* €7 DHOMA/NATE

TAKSA LOKALE HOTEL 5* €10 DHOMA/NATE

Travel Styles

Festival & Events
Itinerary

Nisja nga Tirana ne oren 23:30 nje dite para dates se udhetimit. Nisja nga Durresi (Stacioni i Trenit dhe Plepat ne oren 00:00 nje dite para dates se udhetimit). Në oren 23:00 nje dite para dates se udhetimit, starton udhëtimi për në Korfuz nëpërmjet Igumenicës me autobuz dhe traget. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Mbërritja në Korfuz. Dita e Parë: Mbërritja në Korfuz rreth orës 12.00 Me pas drejtohemi drejt hotelit. Konsumimi i drekes ne hotel. Kohe e lire ne ambientet e hotelit. Konusmimi darkes ne hotel . Pas darkes qendrim i lire.

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit vizite ne Paleokastritsa .Rruges ndales ne fabriken e pijeve dhe likereve " Koum Kouat".Qendrimi deri ne dreke dhe sipas deshires vizite ne akuariumin & manastirin e Paleokastritses ( Extra 7 Euro ) . Kthimi ne hotel . Konsumimi i drekes. Pasdite vizite ne qytetin e vjeter te Korfuzit deri ne mbremje. Darka ne hotel .

Mengjesi ne hotel . Pas mengjesit nisemi drejt portit te Korfuzit. Nisja nga Korfuzi me traget dhe nëpërmjet Igumenicës për në Tiranë pasdreke. Mberritja në Shqipëri ne mbremje.

Location
Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
From €169
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€169
0 Review
WhatsApp