Lefkada- Parga- Preveza 4 Dite (Me guide)

  • Datat: 27-30 Qershor / 4-7 ; 11-14 ; 18-21 ; 25-28 Korrik /1-4 ; 8-11 ; 15-18 Gusht
  • Pickup: Nisja nga Tirana ne oren 4.00 te mengjesit te karburant Gazheli afer rrethrrotullimit te Zogut te Zi.
Description

LEFKADA-PARGA-JANINE 4 Dite

 

VINI RE !! Ky tur mbyllet te pakten 10 dite para nisjes per shkak te kerkesave te medha, keshtuqe do ju luteshim te mbyllnit rezervimin tuaj sa me pare pasi kane mbetur shume pak vende te lira per Korrik dhe Gusht.

 

4 Dite ne LEFKADA-PARGA-PREVEZA 

 

🗓️Datat: 27-30 Qershor ----> 165€/P

           4-7 ; 11-14 ; 18-21 ; 25-28 Korrik ---->180€

           1-4 ; 8-11 ; 15-18 Gusht ----> 220€/P 

 

📍Akomodimi ne Nirikos Hotel ne qender

Datat: 27-30 Qershor ----> 165€/P

           4-7 ; 11-14 ; 18-21 ; 25-28 Korrik ---->180€

           1-4 ; 8-11 ; 15-18 Gusht ----> 220€/P

 

Ne cmim perfshihet:

1.Transporti vajtje-ardhje

2.Akomodimi ne hotel

3.Mengjesi

4.Guida Shoqeruese

 

© Nuk perfshihen ne cmim:

• Shetitja me anije ne ishut e Lefkades (35€\P)

• Parti e organizuar ne anije (15€\P)

•- Detaje te tjera:

• Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.

• Pagesa kryhet 24 ore qe nga momenti i rezervimit.

• Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.

Cfare ju duhet me vete?

       -Pasaporte 

Detaje te tjera:

 

  • -Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.
  • -Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.
  • -Ne rast anullimi nga agjensia pagesa kthehet ne vleren 100%
  • -Femijet 0-3 vjec pa pagese

-Femijet 3-6 vjec paguajne 50% te shumes

  • -Per femijet nen moshe te pashoqeruar nga te dy prinderit duhet te jene te pajisur me prokure

      -Nuk mbajmë pergjegjesi ne rast kthimi në dogane për shkak të ekspulseve apo mungesës së mjeteve të Identifikimit

 

 

Price Includes
1- Transporti vajtje-ardhje.
2- Akomodimi ne hotel me 3*
3- Mengjesi
4- Guida shoqeruese.
5- Foto me aparat profesional.
Price Excludes
Shetitja me anije ne ishujt e Lefkades (35€\P) Varianti me dreke kushton (40€/P)
Party e organizuar ne anije (15€/P)

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Marine
Independent
Activities
Festival & Events
Special Interest
Beach Vacations
Culinary
Small Ship Cruises
Transformative & Wellness
Family

Facilities

Wifi
Gymnasium
Staff Lounge
Itinerary

🔹Nisja nga Tirana ne oren 4.00 tek terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi 🔹Vazhdojme drejt kufirit te Qafe Botes. 🔹Ndalesen e pare do ta bejme ne qytetin e Parges per rreth 2 ore. 🔹Vizite e qytetit dhe e shetitores buze detit. 🔹Konsumimi i drekes. 🔹Nisemi drejt ishullit te Lefkades ku do te akomodohemi tek Nirikios Hotel. 🔹Kohe e lire per plazh. 🔹Darka e lire ne tavernat e zones.

🔹Mengjesi ne hotel. 🔹Nisemi drejt qendres me te famshme turistike te ishullit Nidri. 🔹Ne oren 10.00 do te marrim anijen dhe do te nisemi per te vizituar bregdetet me te bukura te Lefkades: Porto Katiski, Meganisi dhe shpellen Papanikolis ku do te ndalojme cdo 2 ore ne secilin ishull. 🔹Ndalese ne ishullin me te madh te detit Jon, Kefalonia dhe ne ishullin e Odisese Itaka. 🔹Rreth ores 18.30 kthehemi ne Nidri, ndalese per kafe dhe me pas nisemi drejt hotelit.

🔹Konsumimi i mengjesit. 🔹Nisemi per plazh ne Kathisma-Lefkada ku do te qendrojme nga ora 10:30-19.00. 🔹Konsumimi i drekes. 🔹Kthimi ne hotel. 🔹Kohe e lire per party e organizuar ne anije.

🔹Konsumimi i mengjesit 🔹Nisemi drejt Prevezes. 🔹Ndalese ne Preveze. Kohe e lire per plazh 🔹Konsumimi i Drekes 🔹Vazhdojme rrugen drejt Tiranes , duke kryer dhe ndalesa te shkurtra gjate udhetimit,

Location
Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
From €165
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€165
0 Review
WhatsApp