Shkup - Matka - Oher

0 Review
 • 2 Days
 • Max People : 50
 • 2-3; 7-8; 8-9 ;9-10 ;16-17; 23-24; 30-31 Mars / 6-7; 13-14; 20-21; 27-28 Prill
 • Pickup: Tek terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi
Description

Akomodimi: Hotel me 4 yje ne Shkup --> 55€/P (Mengjes & SPA)
                      Hotel Bushi Resort & Spa 5* --> 65€/P (Mengjes,pishine dimerore) 

 

Çfarë duhet të keni me vete:

Pasaporte ose Karte ID

  Detaje te tjera:

 • Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.
 • Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.
 • Ne rast anullimi nga agjensia pagesa kthehet ne vleren 100%
 • Femijet 0-3 vjec pa pagese
 • Femijet 3-7 vjec paguajne 50% te shumes
 • Per femijet nen moshe te pashoqeruar nga te dy prinderit duhet te jene te pajisur me prokure

 

      Galleri :

Price Includes
Transporti vajtje-ardhje
Mëngjesi
Guida sipas programit
Foto me aparat profesional
Price Excludes
Xhiro me vark ne liqenin Matka

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Activities
Festival & Events
Special Interest

Facilities

Wifi
Staff Lounge
Itinerary

Nisja nga Tirana ne oren 06:30 te terminali pas pallatit te Sportit Asllan Rusi Vazhdojme udhëtimin tone me autobus për në Oher. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Lojra dhe aktivitete per pjesetaret e udhetimit. Pas mberitjes ne Oher, vizite e qendres se qytetit, pazarit te vjeter, shetitores buze liqenit, vizite ne keshtjellen e Samuilit, kishen e Shen John-it etj. Ne Oher do te kemi edhe mundesine e konsumimit te drekes. Pas perfundimit te vizitave tona, vazhdojme rrugen per ne Shkup. Me pas kryhet edhe akomodimi ne hotel 5*, ku do te keni mundesine e perdorimit te qendres SPA. Mbremja e lire ku nuk do te mungojne as sygjerimet dhe shoqerimet e guides.

Konsumimi I mengjesit në hotel. Vizitojme qytetin e Shkupit, ku kryesisht do te perqendrohemi ne qendren e qytetit, Carshine e vjeter, shtepine e Nene Terezes si dhe kopshtin zoologjik te Shkupit. Me pas drejtohemi per ne kanionin Matka, dhe liqenin qe mban te njejtin emer. Kohe e lire per te provuar xhirot me skaf ne liqen (opsionale). Ne kete ndalese do te edhe kemi mundesine per te konsumuar dreken. Me pas rinisim rrugen tone per ne Tirane. Ndalesa të shkurtra gjatë rrugës për kafe dhe qehtësim. Mberritja në mbrëmje

Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
From €55
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
 • {{total_price_html}}
 • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€55
0 Review
WhatsApp