Valbone 2 Dite

  • 11-12 ; 18-19 ; 25-26 Maj ; 1-2 ; 8-9 ; 15-16 ; 22-23 ; 29-30 Qershor
  • Min Age: 18
Description


Cfare duhet te keni me vete:

  1. Nderresa, atlete te rehateshme.

  2. Energji dhe pozitivitet

Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa!

Price Includes
Transporti vajtje-ardhje
Bileta e tragetit
Fjetja ne bujtine
Mengjesi dhe darka
Guida shoqeruese
Price Excludes
Transporti zones drejt ujevares 400Lek/P

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Activities
Special Interest
ALPS
Culinary
Small Ship Cruises
Family
Trekking

Facilities

Mountain Bike
Itinerary

Nisja ne oren 06:15 te terminali i Autobusve mbrapa pallatit te Sportit Asllan Rusi. Ndalese per kafe gjate rruges (30min). Rreth ores 08:30, arrijme ne destinacionin ku do te marrim tragetin per te pershkuar ne Liqenin e Fierzes. Arrijme ne Fierze rreth ores 11.00. Me pas vazhdojme drejt Valbones, ku do te akomodohemi ne bujtine dhe do te konsumojme dreken. Pas konsumimit te drekes, nisemi me transportin e zones drejt ujevares (kosto extra 500L/P). Pasi kemi shijuar natyren e bukur te Valbones, kthehemi ne bujtine. Kohe e lire dhe kosumimi i darkes ne bujtine.

Mëngjesi në hotel. Më pas vizitojmë Mullirin e Vjetër dhe Liqenin e Xhemës përpara se të nisemi drejt Bajram Currit. Do të ndalemi në qendër të qytetit ku do kemi mundësi të vizitojmë pikat kryesore të tij. Me pas nisemi drejt qytetit te Prizrenit ku do te vizitojme pikat kryesore te qytetit, gjithashtu edhe konsumimi i drekes opsionale ne nje nga restorantet e qytetit. Vazhdojme udhetimin drejt doganes se Morines. Kthimi ne Tirane behet ne mbremje.

Location
Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
SAVE 7%
From €85 €79
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€85 €79
0 Review
WhatsApp