Dubrovnik (3 dite)

Dubrovnik (3 dite)

  • 3 Hours
  • Max People : 50
  • 26-28 Prill ; 3-5 ; 10-12 ; 17-19 ; 24-26 Maj
  • Pickup: Pas pallatit te sportit "Asllan Rusi" dhe Durres te stacioni i trenit.
Description

Udhetim ne Dubrovnik 3 dite,  (2 nete)

 

Hotel  (Mengjes+Darke)  - 135€/P 

 

Cfare ju duhet me vete:

-Pasaporte

 

 Detaje te tjera:

-Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.

-Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.

-Ne rast anullimi nga agjensia pagesa kthehet ne vleren 100%

-Femijet 0-3 vjec pa pagese

-Femijet 3-6 vjec paguajne 50% te shumes

-Per femijet nen moshe te pashoqeruar nga te dy prinderit duhet te jene te pajisur me prokure

-Nuk mbajmë pergjegjesi ne rast kthimi në dogane për shkak të ekspulseve apo mungesës së mjeteve të Identifikimit

 

📌Per te rezervuar kontaktoni ne : +355686010000/+3556006606(WhatsApp,SMS) ose DM @selectours.al.📌

📍Adresa:

1.Rruga e Durresit,ngjitur me banken Intesa Sanpaolo

 

Price Includes
1.Udhëtimi vajtje-ardhje
2.Akomodimi ne hotel
3.Mengjesi dhe darka
4.Shoqëruesi i grupit (Guida)
Price Excludes
Vizitat ne muzete e vendit
2.Dreka
3.Taksa e turistit 1.5€ per nate
4.Shetitje me anije 6€
4.Gjithcka e papermendur ne rubriken perfshihet

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Marine
Activities
Special Interest
UNESCO
Beach Vacations
Culinary

Facilities

Wifi
Hotel bar
Food and dining spaces/services
The lobby
Dining & Restaurants
Itinerary

-Nisja nga Tirana ne oren 06:00 pas pallatit te sportit "Asllan Rusi". -Nisemi drejt pikes kufitare te Muriqanit per procedurat doganore. -Pas kalimit bejme nje ndalese per te konsumuar mengjesin ose pire kafe. -Me pas vazhdojme udhetimin drejt rivieres se Malit te Zi,ku do te ndalojme tek Shen Stefan ,per te bere fotografi me aparat profesional. -I drejtohemi qytetit te Kotorrit,per te vizituar qytetin e vjeter,si dhe portin,ku do te keni mundesi per te shetitur me anije (opsionale 6€). -Vazhdojme drejt Dubrovnikut ku akomodohemi ne hotel. -Kohe e lire ne hotel,mund te shfrytezoni facilitetet e hotelit. -Konsumim i darkes ne hotel.

-Mengjesi ne hotel. -Nisemi drejt qendres se qytetit te vjeter te Dubrovnikut,per te vizituar atraksionet qe ofron ky vend:-Shetitorja kryesore e qytetit,- Katedralja e St. Blaise,-Pallati i Dukes,-Kulla e Sahatit,-Manastirin Francescan & Domenican,-Porta e Piles dhe Ujëmbledhësin Onofrio,-Farmacia e Vjetër,-Statujën e Heroit Orlando dhe Shkrimtarit Marin Drizic,-Portin e qytetit. -Kthimi ne hotel dhe perdorimi i faciliteteve te tij. -Konsumim i darkes ne hotel.

-Mengjesi ne hotel. -Nisemi drejt doganes kroate,ku gjate rruges do te ndalojme per te vizituar qytezen e bukur te Cavtat. -Me pas i drejtohemi qytetit te Budves,ku vizitojme qytetin e vjeter dhe kohe e lire. -Nisja drejt pikes kufitare te Muriqanit dhe me pas ne Tirane me ndalesa gjate rruges.

Location
Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
From €0
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€0
0 Review
WhatsApp