Strugë - Ohër - Shën Naum Tur Ditor

0 Review
  • 3 ; 10 ; 17 ; 24 ; 31 Mars ; 7 ; 14 ; 21 ; 28 Prill ; 5 ; 12 ; 19 ; 26 Maj
  • Pickup: Tek terminali mbrapa pallatit te Sportit Asllan Rusi
Description

Cfare duhet te keni me vete:

  1. Karta e ID ose Pasaport

Detaje te tjera

  • Kujdes (Karta ID nuk duhet te jete e demtuar )
  • Femijet nen moshen 18 vjec te pa shoqeruar nga te 2 prinderit, duhet te kene prokure.
  • Agjensia nuk mban pergjegjesi per kushtet atmosferike.
Price Includes
Transporti vajtje-ardhje
Guida shoqeruese
Foto me aparat profesional
Price Excludes
Kostot Ekstra te xhirove me varkë (opsionale)

Travel Styles

Cultural
Nature & Adventure
Marine
Festival & Events
Special Interest
Itinerary

Nisja nga Tirana ne mengjes ne oren 06:00 tek terminali mbrapa pallatit te Sportit Asllan Rusi Ndalese per kafene e mengjesit ne Pogradec ku do te vizitojme Tushemishtin dhe do bejme foto me teta Ollgen, vizitojme dhe Drilonin. Vazhdojme rrugen drejt doganes . Pas procedurave doganore vazhdojme rrugen drejt Ohrit ku do te kemi mundesi te vizitojme qytetin dhe parkun ujor , kohe per te konsumuar dreken . Nisemi drejt Struges ku do te vizitojme qytetin dhe grykederdhjen e Drinit te Zi. Kohe e lire per kafe (40min). Behemi gati per tu nisur drejt Tiranes pas nje eksperience te paharrueshme. Kthimi ne Tirane rreth ores 21:00.

Reviews

0/5

Not Rated
From 0 review
Excellent
0
Very Good
0
Average
0
Poor
0
Terrible
0
No Review
You must log in to write review
From €16
Start Date
{{start_date_html}}
Guests

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}

Selectours Verified

Member Since May 2022

from
€16
0 Review
WhatsApp