BLOG

5 Ishujt me te bukur rreth ,Lefkades
5 Ishujt me te bukur rreth ,Lefkades

Video

Të njohur për peizazhin e mahnitshëm dhe ujin e kristaltë, plazhet në Lefkada konsiderohen ndër më të bukurat në Greqi, por edhe në Detin Mesdhe. Porto Katsiki, Egremni dhe Kefalonia janë plazhet më të famshme të Lefkadës 🌊🇬🇷

LEFKADA-PARGA-JANINE 4 Dite - 175€/P

Per Rezervime Kliko ketu BOOK NOW

📆Datat: 29 Qershor-2 Korrik—-175€/P
06-09, 13-16, 20-23, 27-30 Korrik

Gjatë muajit Gusht— 200€/P
📆Datat: 3-6, 10-13, 17-20, 24-27 Gusht

📍Akomodimi në Qëndër ,Nirikos Hotel @nirikoshotel

✅Ne cmim perfshihet:
1- Transporti vajtje-ardhje.
2- Akomodimi ne hotel
3- Mengjesi
4- Guida shoqeruese.
5- Foto me aparat profesional.

✳️Programin e plotë e gjeni në website -in tonë www.selectours.al

🚫Nuk perfshihen ne cmim:
🔹Shetitja me anije ne ishujt e Lefkades (35€\P)
🔹Parties e organizuar ne anije (25€\P)

Per rezervime📲0686010000 / 0696006606 (WhatsApp, SMS) ose Dm @selectours.al

📍Adresa: Rruga e Durresit, ngjitur me banken Intesa Sanpaolo.

➡️Detaje te tjera:
🔹️Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa.
🔹️Pagesa kryhet 24 ore qe nga momenti i rezervimit.
🔹️Ne rast anullimi nga klienti pagesa eshte e pakthyeshme.
🔹️Ne rast anullimi nga agjensia pagesa kthehet ne vleren 100%
🔹️Pagesa duhet mbyllur 5 dite para nisjes

#selectoursal #yournextguide #lefkadabeaches #greece #lefkadaisland #lefkada #lefkadagreece #portokatsiki #egremni #egremnibeach #lefkadatown #greeksummer #instagreece #greecestagram #greeceislands #visitgreece #europedestinations

WhatsApp