BLOG

Si te zgjidhni destinacionin e duhur te pushimeve?
Si te zgjidhni destinacionin e duhur te pushimeve?

Pyetjet qe duhet te ja drejtoni vetes per te zgjedhur destinacionin e duhur te pushimeve.   1. Sa dite do qendroni? Udhetim ditor Udhetim 2 ditor Udhetim 3 ose me shume ditor   2. Me ke do udhetoni? Vetem Cift Me familjen Me shoqerine   3. Cfare lloj udhetimi deshironi? Aventure Relaksues Edukativ Kulturor   ...

10 Kuriozitete Rreth Botës
10 Kuriozitete Rreth Botës

Ndërkohë që ne nuk mund të dalim dhe të zbulojmë gjithë botën personalisht tani, ne ende mund të shijojmë planifikimin e udhëtimit tonë të ardhshëm kur është e sigurt për të udhëtuar. Për të nxitur planifikimin tuaj, ne kemi gjetur 10...

Marrakesh 5 Days All inclusive
Marrakesh 5 Days All inclusive

Date: May 06-10 Prices:   Riad Art Hotel & Spa 5* €405/P (breakfast included) Red Plaza Hotel Marrakech 4* €419/P All Inclusive Opera Plaza Hotel 4* €533/P All Inclusive Included in the price:   Round-trip flight tickets Airport-Hotel-Airport transportation Accommodation Breakfast + Lunch +...

Pushime ne Sharm El Sheikh
Pushime ne Sharm El Sheikh

  Pushime All Inclusive ne Sharm El Sheikh Datat: 07-13 Qershor Cmimet:1-Coral Beach Resort Tiran 4*- 519€\P ( All Inclusive )2-Xperience Sea Breeze Resort 5*-579€\P ( All Inclusive )3-Jaz Sharks Bay 4*- 639€\P( All Inclusive )4-Safir Sharm Waterfalls Resort 5* - 679€\P ( All Inclusive )Te perfshira ne cmim:1....

Pushime ne Antalya
Pushime ne Antalya

Pushime All Inclusive ne Antalya      Datat: 19-26 KorrikCmimet:1-Ozkaymak Fales 5*- 879€ \P ( All Inclusive )2-Falcon Hotel 4*- 999€ \P ( All Inclusive )3-Ramada Plaza Antalya 5*- 1119€ \P ( All Inclusive )Te perfshira ne cmim:1. Bileta vajtje-ardhje2. Transporti Aeroport-Hotel-Aeroport3....

Showing 1 - 5 of 8
WhatsApp