BLOG

Pushime ne Antalya
Pushime ne Antalya

Pushime All Inclusive ne Antalya   

 

Datat: 19-26 Korrik

Cmimet:

1-Ozkaymak Fales 5*- 879€ \P ( All Inclusive )

2-Falcon Hotel 4*- 999€ \P ( All Inclusive )

3-Ramada Plaza Antalya 5*- 1119€ \P ( All Inclusive )

Te perfshira ne cmim:

1. Bileta vajtje-ardhje
2. Transporti Aeroport-Hotel-Aeroport
3. Akomodimi
4. Sherbim All Inclusive
5.Perdorimi i faciliteteve te hoteleve pishina,playgrounds,Spa, palester, wellness
6. Bagazh 20kg
7. Taksat aeroportuale

❗️Cmim Momental❗️

📲Për rezervim: +355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) ose 📥DM @selectours.al
📍 Adresa: Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo

 

 

Antalia është një qytet turistik turk me një liman të vjetër të mbushur me jahte dhe plazhe të rrethuara nga hotele të mëdha. Është një portë për në rajonin jugor të Mesdheut të Turqisë, i njohur si Bregdeti Bruz për ujërat e tij blu.

Antalia ofron shumë gjëra për të bërë për të gjithë. Nëse dëshironi të kaloni një sasi të madhe kohe për të vizituar vendin , Aspendos dhe qyteti i vjetër qendror labirint i Antalias janë ndër vendet më të mira për t'u vizituar,  qyteti është i vendosur në mënyrë të përkryer për të shërbyer si bazën tuaj për udhëtime ditore rreth atraksioneve turistike historike të shpërndara nëpër kodrat aty pranë.

Antalia ka të bëjë kryesishte me plazhet e shtrira përgjatë bregdetit dhe duke shijuar pamjet e vijës bregdetare të Mesdheut në një turne me varkë.

WhatsApp