BLOG

Pushime ne Sharm El Sheikh
Pushime ne Sharm El Sheikh

 

Pushime All Inclusive ne Sharm El Sheikh

Datat: 07-13 Qershor

Cmimet:
1-Coral Beach Resort Tiran 4*- 519€\P ( All Inclusive )

2-Xperience Sea Breeze Resort 5*-579€\P ( All Inclusive )

3-Jaz Sharks Bay 4*- 639€\P
( All Inclusive )

4-Safir Sharm Waterfalls Resort 5* - 679€\P ( All Inclusive )

Te perfshira ne cmim:

1. Bileta vajtje-ardhje
2. Transporti Aeroport-Hotel-Aeroport
3. Akomodimi
4. Sherbim All Inclusive
5.Perdorimi i faciliteteve te hoteleve pishina, Spa, palester, wellness
6. Bagazh 8kg
7. Taksat aeroportuale

○Ne cmim nuk perfshihet kostoja e vizes turistike 80€\P○

❗️Cmim Momental❗

📲Për rezervim: +355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) ose 📥DM @selectours.al

📍 Adresa: Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo

#sharmelsheikh #egypt #egyptbeach #beachesnresorts #egypttravel #egyptshots #selectoursal #yournextguide #summerholidays #beachlife #beachvibes

 

 

Vendet e çudirave nënujore dhe jeta ekzotike detare e bëjnë Sharm el Sheikh, një vendpushim i vendosur midis ishullit Tiran dhe Parkut Kombëtar Ras Mohamed, një nga destinacionet kryesore të zhytjes në botë.

Vendi i pelegrinazhit të malit Sinai, i sfidon alpinistët të arrijnë majën e tij, ndërsa vijat me ngjyrë karamele të Kanionit  joshin vizitorët nga plazhet e Sharmit.

 

 

Kombinoni këto mrekulli natyrore me një safari me xhip 4WD dhe një udhëtim me deve në një udhëtim ditor nga Sharm El Sheikh. Një turne me snorkeling ose me varkë prej xhami në Detin e Kuq dhe shkëmbinjtë koralorë Ras Mohamed është një gjë e domosdoshme per  vizitorët për herë të parë.

WhatsApp