BLOG

5 resortet me te mira ne BODRUM.
5 resortet me te mira ne BODRUM.

Sipas TripAdvisor, këtu kemi listuar 5 nga resortet më të mira në Bodrum të cilat vlerësohen shumë për facilitetet e tyre të jashtëzakonshme, vendndodhjen, pamjet e mahnitshme dhe stafin e mrekulluesheëm. Pavarësisht nëse jeni në kërkim të relaksimit, pamjeve të mahnitshme apo një kombinim i të dyjave, këto resorte ofrojnë një përvojë të paharrueshme në Bodrum.🤩

 

1. The Bodrum EDITION:

2. Mandarin Oriental

3. Doria Hotel Bodrum

4. Kempinski Hotel Barbaros Bay

5. Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa

 

1. The Bodrum EDITION: Ky resort i luksit ofron pamje të mahnitshme të detit, dhoma dhe apartamente të stilizuara, pishina të shumta, plazh privat, spa, qendër fitnessi, opsione të shkëlqyera të restoranteve dhe shërbim të jashtëzakonshëm.

 

2. Mandarin Oriental, Bodrum: Vendosur në Paradise Bay, ky resort ka akomodime luksoze, plazh privat, disa pishina, spa, opsione të shumëllojshme të restoranteve, qendër fitnessi dhe shërbim të përkryer.

 

3. Doria Hotel Bodrum: Në Bitez Bay, këtë resort në stil butik ofron dhoma të rehatshme, plazh privat, pishinë, spa, qendër fitnessi, restorant me pamje panoramike dhe staf të kujdesshëm.

 

4. Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum: Ky resort shquhet për vendndodhjen e tij mahnitëse me pamje nga Barbaros Bay. Ofron dhoma dhe suite elegante, plazh privat, pishina infiniti, spa, qendër fitnessi, opsione të shkëlqyera të restoranteve dhe shërbim të kujdesshëm.

 

5. Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum: Vendosur në Bitez Bay, ky resort i luksit ofron akomodime të mahnitshme, plazh privat, pishinë të madhe infiniti, spa, opsione të shumëllojshme të restoranteve, qendër fitnessi dhe shërbim personalizuar.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selectours.al - Tour Operator (@selectours.al)

WhatsApp