BLOG

Costa di Baunei    Sardenia
Costa di Baunei Sardenia

Baunei është një fshat i vogël në provincën e Ogliastra në ishullin italian të Sardenjës. Një destinacion i mrekullueshëm për ata që dëshirojnë të shijojnë plazhet e paprekura dhe të qeta. Plazhet e Cala Goloritzës dhe Cala Mariolës janë veçanërisht të njohura për ujërat e tyre të kaltra dhe për shkëmbinjtë e bukur që i rrethojnë. 🌊🏝️

📲Për të marrë ofertat më të mira të udhëtimeve drejt destinacioneve europiane kontakto në: +355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) ose 📥DM @selectours.al

📍 Adresa: Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo

#sardegna #sardinia #italy #italytravel #sardegnagram #sardegnaitaly #baunei #costadibaunei #bauneiitaly #island #islandvibes #selectoursal #yournextguide #coastline #coast #beautifulitaly #italian

WhatsApp