BLOG

Korçë-Voskopojë-Drilon  Guide Ditore
Korçë-Voskopojë-Drilon Guide Ditore

Korçë-Voskopojë-Drilon 1500 Leke/P
Udhetim 1 ditor

🔺Data: 5, 12, 19, 26 Nentor
                 3, 10,17 Dhjetor


🚍Nisje nga Tirana

     Durresi ( Kosto ekstra 5 Euro)SMS ose WhatsApp, ose Dm @selectours.al

Te perfshira ne cmim:
1-Transporti vajtje-ardhje (me mikrobuze komod).
2-Guida (shoqeruesi i grupit).


PROGRAMI:

🔹️Nisja nga Tirana ne oren 06:30, mbrapa pallatit sportit Asllan Rusi.
🔹️Ndalese per kafe gjate rruges.
🔹️Vizite per rreth 45 min ne parkun kombetar te Drilonit.
🔹️Mberritja ne fshatin turistik piktoresk te Voskopojes.
🔹️Shetitje ne fshat per te shijuar ambjentin fantastik qe natyra e Voskopojes ofron shoqeruar me shume foto 📷
🔹️Kohe e lire per argetim dhe konsumimim e drekes me produkte bio te vendit ne nje nga restorantet me te mire te zones.
🔹️Rreth ores 15:00 vazhdojme udhetimin per ne Korce.
🔹️Shetitje e lire dhe pushim ne Korce 1 ore, vizitojme katedralen, pazarin e vjeter, kullen Red etj.
🔹️Kthimi ne Tirane me nje ndalese gjate rruges Mberritja ne Tirane dhe Durrers ne darke rreth ores 21:00.

⚠️Rezervimi mbyllet ne momentin qe kryhet pagesa!

📍Adresa: Rruga e Durresit, prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi, ngjitur me banken Intesa Sanpaolo.

WhatsApp