BLOG

Oferte Cinque Terre Itali
Oferte Cinque Terre Itali

Cinque Terre, një vend i mrekullueshëm në bregdetin e Ligurisë në Itali, ku ndodhen 5 fshatra të bukur të cilët janë të listuar si pjesë e trashëgimisë botërore nga UNESCO për trashëgiminë e tyre natyrore dhe kulturore. 🌊 😍

1- Manarola (Video 1)
2- Riomaggiore (Video 2)
3- Corniglia (Video 3)
4- Vernazza (Video 4)
5- Monterosso a Mare (Video 5)

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selectours.al - Tour Operator (@selectours.al)


Udhëtimi në Cinque Terre (4 dite)✈️🇮🇹

🗓️7-10 Maj
Cmimi: 265€/P

🗓️4-7 Qershor
Cmimi: 250€/P

🏨Hotel Corallo 3*,La Spezia

✅Ne cmim perfshihet:
1.Bileta vajtje-ardhje
2.Akomodimi ne hotel
3.Mengjesi
4.Bagazh 8 kg
5.Taksa aeroportuale

❗Cmime momentale❗

📲 Për të rezervuar kontakto në:

+355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) 

📍 Adresa:
1- Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo

WhatsApp