BLOG

Punta Tragara  , Capri
Punta Tragara , Capri

Hotel Punta Tragara është një hotel luksoz me pesë yje që krenohet me një vendndodhje spektakolare në Capri, Itali. 🇮🇹 Hoteli është i vendosur lart mbi det, duke iu ofruar mysafirëve pamje mahnitëse të shkëmbinjve Faraglioni, Gjirit të Marina Piccola dhe Detit Mesdhe. 

Click the Video

www.selectours.al CApri Punta tragara

Për të marrë ofertat më të mira kontakto në: +355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) 

📍 Adresa: Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo


WhatsApp