BLOG

Pushime ne Budapest
Pushime ne Budapest

Nëse po planifikoni të viitoni Budapestin, këtu gjeni disa sugjerime: 


Vende për të vizituar: Vajdahunyad Castle, St. Stephen’s Basilica, Buda Castle, Central Market Hall, Matthias Church, Fisherman’s Bastion, Hungarian Parliament Building, Ludwig Museum, Ervin Szabó Library, Lumi Danub

Spas dhe Banjat Termale: Széchenyi Baths, Gellért Spa, Lukács Baths, Rudas Baths⁣

Bare: High Note SkyBar, 360 Bar, The Duchess⁣ ,Leo Rooftop, Szimpla Kert,

Restaurants: Mazel Tov, TwentySix, Karavan Food Market, Molnár’s kürtőskalács, New York Cafe, Párisi Passage, Café Kor⁣

 

Datat e fluturimeve:

31 Tetor - 4 Nentor

Cmimi: 195€/P

 

11 Nentor - 14 Nentor

Cmimi: 190€/P

 

2-5 Dhjetor

Cmimi: 210€/P

 

Hotelet ndodhen afer me qendren

 

Ne cmim perfshihet:

1.Bileta vajtje-ardhje

2.Akomodimi ne hotel

3.Mengjesi

4.Bagazhe 8kg

5.Taska aeroportuale

 

 

❗️Cmime Momentale❗

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Selectours.al - Tour Operator (@selectours.al)

WhatsApp