BLOG

Top spotet ne Dubrovnik !
Top spotet ne Dubrovnik !

Dubrovnik ofron shumë spotet të bukura për të eksploruar.

Në Qytetin e Vjetër, muret e qytetit ofrojnë pamje të mrekullueshme të detit dhe qytetit. 🏰🌊

 

Paketa e udhëtimit 3 ditor në Dubrovnik
(115 EUR personi) 🚌


🗓️Çdo fundjavë: Mars : 22-24 ; 29-31; Prill : 5-7 ; 12-14 ; 19-21 ; 26-28

✅Ne cmim perfshihet:
1.Transporti
2. Akomodimi ne hotel
3. Vaktet
4. Guida shoqeruese
5. Perdorimi i pishines dimerore,spa

📲 Për të rezervuar kontakto në: +355686010000/ +355696006606 ( WhatsApp, SMS) ose 📥DM @selectours.al

📍 Adresa:
1- Rruga e Durrësit, ngjitur me bankën Intesa Sanpaolo

WhatsApp